הלואות להקמת עסק חדש | כסף נזיל

הלוואות להקמת עסק חדש >

הלוואות להקמת עסק חדש >

  קבעו עוד היום פגישת ייעוץ לא מחייבת!
  חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
יזמים רבים מוצאים את עצמם עם רעיון מוצלח לעסק, עם אמביציה, רצון ומוטיבציה ליישם את הרעיון ולהפוך אותו לעסק מעשי, אך מבלי שיש ברשותם את מלוא סכום הכסף ההתחלתי, אשר נדרש לפתיחת העסק.

הדרך לגיוס סכום הכסף הנדרש, עוברת ברוב המקרים בבקשת הלוואות להקמת עסק חדש, העניין הוא שבמידה ואותם יזמים יפנו באופן עצמאי לצורך קבלת ההלוואה, רוב הסיכויים שהם יקבלו סירוב מהבנקים – אשר אין להם את הערבויות המספקות בכדי לקחת את הסיכון ולתת לבעלי עסקים הלוואה. החדשות הטובות הן, שכאן נכנסת לתמונה המדינה, ומאפשרת לאותם בעלי עסקים חדשים לקבל הלוואה בערבות המדינה לעסק חדש.

הלוואה בערבות המדינה לעסק חדש
קרנות שונות בערבות המדינה, פועלות במטרה לתת תמיכה ליזמים ובעלי עסקים קטנים ובינוניים שהמחזור השנתי שלהם לא עולה על 100 מיליון שח.

במסלול הלוואות להקמת עסק חדש בערבות המדינה, המדינה בעצם משמשת כערב לבעל העסק או היזם אשר מעוניין בקבלת הלוואות להקמת עסק חדש.

הערבות של המדינה, מעניקה למעשה לבנקים, את הביטחון לו הם זקוקים, ומאפשרת להם להעניק הלוואות בסכומי כסף גבוהים, ובתנאי החזר נוחים – הלוואה בערבות המדינה לעסקים חדשים מתאפיינת גם בריביות נמוכות יותר בהשוואה להלוואות אחרות.
קבלת סיוע בהליך הלוואות להקמת עסק חדש

הקמה של עסק חדש, טומנת בחובה ריבוי משימות עבור בעל העסק העתידי, כאשר במידה ועולה הצורך בקבלת הלוואות להקמת עסק חדש, מדובר במשימה נוספת עבור בעל העסק – בכל זאת, מטרת העל תהיה ליהנות מאותה הלוואה בערבות המדינה לעסק קטן, בתנאים הטובים ביותר אותם הוא יוכל לקבל. החדשות הטובות הן שבאמצעות חברה חיצונית מקצועית כמו "כסף נזיל", בעל העסק יוכל להאציל את הסמכות הזאת, ולהתפנות לשאר המשימות אותם הוא נדרש לבצע.
 


זאת, בידיעה שהצוות המנוסה והמקצועי של חברת "כסף נזיל", יעשה שימוש בידע המקצועי, בקשרים ובכלים אשר ברשותו על מנת לגייס עבורו הלוואה בערבות המדינה בתנאים הטובים ביותר האפשריים – מה שיאפשר לאותו בעל עסק להתפנות למשימה המשמעותית ביותר בתהליך – פתיחת העסק עצמו.

מאמרים: