הלוואה לעסק בינוני | כסף נזיל

הלוואה לעסק בינוני >

הלוואה לעסק בינוני >

  קבעו עוד היום פגישת ייעוץ לא מחייבת!
  חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
גם בעלי עסקים בינוניים, מכל הענפים, אשר אולי הספיקו לצבור כבר רזומה לא קצר בניהול העסק, ואף לעשות מספר צעדים להרחבה וצמיחה, עלולים למצוא את עצמם מתמודדים עם קשיים סביב תזרים המזומנים. ובדומה לבעלי עסקים קטנים, גם בעלי עסקים בינוניים עלולים להיתקל בסירובים מצד הבנקים למתן הלוואה.

סיבה נפוצה נוספת בגינה בעל עסק בינוני עלול למצוא את עצמו נזקק להלוואה, היא כאשר עולה הרצון או הצורך להרחיב את העסק.
החדשות הטובות הן, שיש צעדים בהן ניתן לנקוט על מנת שאותה הלוואה לעסק בינוני אכן תאושר, ואותם בעלי עסקים יוכלו לצאת מהמצב הבעייתי אליו נקלעו.

דרך זאת עוברת באותן קרנות לעסקים קטנים ובינוניים אשר ייעודן לעודד את פעילותם של עסקים אלו בישראל, ולאפשר להם ליהנות מהלוואות בתנאים נוחים.

הלוואה ללא בטחונות לעסק קטן
אחת הסיבות העיקריות בגינן נתקלים בעלי העסקים הקטנים בקשיים לקבלת הלוואה, טמונים בדרישה לביטחונות אותן מציבים הבנקים כתנאי לקבלת ההלוואה, ובאי יכולת של בעל העסק לספק את אותן הביטחונות.

האור בקצה המנהרה במצב זה, טמון בהלוואות הניתנות בערבות המדינה – הלוואה בערבות המדינה היא הלוואה ללא בטחונות לעסק קטן, מה שיאפשר את קבלת סכום הכסף הנדרש, וביצוע הפעולות המבוקשות לצורך הרחב העסק, או בכדי להוציא אותו מקשיים כלכליים אלים הוא אולי נקלע ובעקבותיהם הוא נזקק להלוואה.

כאן חשוב לציין גם בעל עסק אשר נזקק לאותה הלוואה לעסק בינוני, יכול למצוא מענה לצורך שלו באמצעות הלוואה בערבות המדינה.

הלוואה לייבוא
גם יזמים או בעלי עסקים אשר זקוקים לאותה הלוואה ליבוא, מוצאים את עצמם באותו המצב של בעלי העסקים אשר הצורך שלהם הוא באותה הלוואה לעסק בינוני – סירובים מצד הבנקים, או בקשה לערבונות שאין ידם משגת.

מכיוון שלמדינה יש אינטרס לסייע ליבואנים – לצורך חיזוק הקשרים הכלכליים עם מדינות אחרות, ישנן קרנות ייעודיות המספקות הלוואה ליבוא בתנאים נוחים ותוך התאמה לצרכים הפרטניים של היבואנים.
 


זקוקים לאותה הלוואה לעסק בינוני? מעוניינים להתחיל לעסוק בייבוא ואין לכם את סכום הכסף הראשוני הנדרש למטרה? הידע, הכלים והקשרים של "כסף נזיל" יסייעו לכם בקבלת ההלוואה לה אתם זקוקים, בתנאים הנוחים האפשריים.

מאמרים: