הלוואות מדינה לעסקים | כסף נזיל

הלוואות מדינה לעסקים >

  קבעו עוד היום פגישת ייעוץ לא מחייבת!
  חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
הלוואות מדינה לעסקים נועדו לבעלי עסקים שונים, וניתנות על ידי גורמי מימון כגון חברות חוץ, קרן לעסקים, מוסדות הבנקים ועוד. הלוואות מדינה לעסקים תופסות חלק משמעותי מסך האשראי אשר מוענק לעסקים בישראל, כאשר הקרן לעסקים קטנים הינה הפופולרית ביותר, כאשר יותר ויותר עסקים מבקשים הלוואות מדינה לעסקים. כמו כן, הלוואות מדינה לעסקים מעניקה לעסק את האפשרות להתקיים בכבוד ולהמשיך את פעילות העסק. כסף נזיל הינה חברה אשר מנוהלת על ידי הכלכלן מתי סניור ומתמחה בשירותי הלוואות מדינה לעסק קטן, הלוואה מקרן בערבות מדינה, הלוואות בערבות מדינה כאשר המטרה היא לייעץ וללוות כל לקוח במהלך בקשת ההלוואה, עד לקבלתה המלאה. 

הלוואות מדינה לעסק קטן

הלוואות מדינה לעסק קטן הינה הלוואה בנקאית לכל דבר, אשר אמורה לעסוק לעסקים קטנים להמשיך ולהתקיים וכמובן לשגשג. ישנן הלוואות בנקאיות והלוואות בערבות המדינה, כאשר ההבדל העיקרי הוא כי הלוואה בערבות המדינה הבנק למעשה מקבל ערבות על חלק נכבד מן הסכום של ההלוואה. מדובר על שירות אשר הופך מבוקש ונפוץ בשנים האחרונות הן בעקבות הקושי להחזיק עסק בישראל והן בעקבות הקשחת התנאים בבנקים הקיימים בישראל. 

הלוואה מקרן בערבות מדינה

הלוואה מקרן בערבות מדינה הינה הלוואה לעסק אשר המדינה למעשה מעניקה לבנק ערבות על חלק ניכר מן הסכום הרלוונטי. מדובר על הלוואות אשר בדרך כלל מוענקות רק לעסקים קטנים עד בינוניים, אשר עוברים את תנאי הסף של אותה קרן. מדובר בתנאי סף אשר להם תפקיד חשוב במיוחד והוא לסנן את העסקים אשר אין להם סיכוי לסיים את התהליך בהצלחה, כבר בשלבים הראשוניים.

הלוואות בערבות מדינה

קבלת הלוואות בערבות מדינה הינו כלי אשר צובר תאוצה, אשר נועד לעזור לכמה שיותר עסקים קטנים לגייס סכום כסף בערבות המדינה. מדובר בסוג הלוואות אשר מוענקות באמצעות תהליך גיוס מוקפד ומסודר, אשר העסק חייב לעבור בהצלחה. למעשה, העסק עובר תהליך של בחינה מטעם ישראל, והבנק הרלוונטי מקבל אישור מיוחד על ההלוואה וסכום ההלוואה, עד שהעסק נמצא כראוי. כסף נזיל הינה חברה אשר מנוהלת על ידי הכלכלן מתי סניור אשר מעניק ליווי וייעוץ ללקוחת עסקיים עד לקבל הלוואה הרלוונטית והנחוצה להם, תוך מתן שירות מקצועי, אפקטיבי מהיר ואישי. 
 
 

מאמרים: