הלוואות מדינה לעסק חדש | כסף נזיל

הלוואות מדינה לעסק חדש >

הלוואות מדינה לעסק חדש >

  קבעו עוד היום פגישת ייעוץ לא מחייבת!
  חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
יזמים רבים מוצאים את עצמם עם רעיון מקורי, רצון ומוטיבציה לפתיחת עסק חדש, אבל ללא יכולת להשיג את סכום הכסף הראשוני הנדרש לצורך הקמת העסק.

כאן נכנסת המדינה לתמונה, מתוך מטרה לסייע לאותם יזמים להוציא את חזונם אל הפועל ולתרום בעקיפין ובמישרין לצמיחה הכלכלית של המדינה.

יזמים אשר עומדים בקריטריונים אותם מציבה המדינה, יוכלו לקבל הלוואות מדינה לעסק חדש, כאשר הלוואות אלו מתאפיינות בתנאים נוחים במיוחד, ויכולים להגיע לסכומים גבוהים ומספיקים לצורך מימון של פתיחת עסק חדש.

כמובן, שיזמים רבים אולי שמעו על אותן הלוואות מדינה לעסק חדש, אך לא באמת יודעים מה לעשות בפועל, בכדי לקבל את אותה ההלוואה – אז כאן נכנסת חברת  "כסף נזיל" לתמונה, ובאמצעות הכלים, הידע והקשרים שברשותה, פועלת על מנת להשיג את ההלוואה המבוקשת.

הלוואות מדינה לעסק חדש – תנאי ההלוואה
חשוב שיזם אשר מעוניין בקבלת הלוואת להקמת עסק קטן יכיר את תנאי ההלוואה בערבות המדינה, ראשית כל סכום ההלוואה הוא עד לגובה של 500,000 ₪, כאשר פריסת ההלוואה היא עד ל-60 תשלומים. הלווה אמור לספק ביטחונות בגובה של עד 10 אחוז מסוכם ההלוואה ולהוכיח השתתפות עצמית של מינימום 20 אחוז מסכום ההלוואה.

כמובן, שבכדי לקבל הלוואות מדינה לעסק חדש כמו גם הלוואות ליבואנים בערבות המדינה, על מבקש ההלוואה לעמוד בתנאים מסוימים, כמו להוכיח שלא מתנהלים כנגדו הליכים משפטיים ואין לו חובות למדינה.

הדרך להלוואה
יזמים ובעלי עסקים אשר מעוניינים להקים עסק חדש, צריכים לבצע מגוון רחב של פעולות מורכבות במקביל, ולא תמיד יהיה פשוט עבורם לאתר באופן עצמאי את מקור ההלוואה, אשר גם תענה על דרישותיהם, וגם תינתן בתנאים הטובים ביותר האפשריים. כאן נכנסת לתמונה חברה חיצונית, אשר יכולה לייעץ ולגייס את ההלוואה הרצויה בעבורם, ולהוריד מהם את כל הלחצים והדאגות אשר יכולים להוות חלק מהצעד הזה.
 


זקוקים לאותן הלוואות מדינה לעסק קטן? מעוניינים לגייס הלוואות ליבואנים? חברת "כסף נזיל" עומדת לרשותכם ותעניק לכם שירותי ייעוץ וליווי כל הדרך לקבלת ההלוואה המבוקשת, בתנאים הטובים ביותר האפשריים.

מאמרים: