הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים | כסף נזיל

הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים >

הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים >

  קבעו עוד היום פגישת ייעוץ לא מחייבת!
  חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים, מאפשרת לבעלי עסקים ליהנות מהלוואות בתנאים נוחים ובערבות המדינה.

גובה ההלוואה עבור מימון לעסקים חדשים מגיע לעד 500,000 ₪, גובה ההלוואה לעסק שהמחזור השנתי שלו אינו עולה על 6.25 מיליון ₪ הוא עד 500,000 ₪, וגובה ההלוואה לעסק עם מחזור שנתי אשר עולה על 6.25 מיליון ₪, יהיה עד ל-8 אחוז ממחזור המכירות.

החזרי ההלוואה יכולים להתפרס על פני תקופה ארוכה יחסית, של עד 5 שנים. המדינה מספקת בהלוואות מהסוג הזה ערבות בגובה של בין 70 ל-85 אחוז.

אין ספק שההלוואות אשר ניתנות על ידי הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים מספקות את המענה הטוב ביותר לצרכי הלווים, כאשר הדרך הטובה ביותר לקבלת ההלוואה, היא על ידי פנייה לחברת "כסף נזיל" המתמחה במתן ייעוץ ובגיוס ההלוואה המתאימה.

קצת על הקרן להלוואות בערבות המדינה
הקרן להלוואות בערבות המדינה, מאפשרת לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, כמו גם ליזמים המצויים בהליך של הקמת עסק, ליהנות מהלוואה בנקאית לטווח הארוך, מאחד הבנקים אשר משתפים פעולה עם הקרן – הבנקים מקבלים הבטחה מהמדינה שהיא תהיה ערבה על מרבית סכום ההלוואה (בין 70 ל-85 אחוז), מה שמספק לבנק את הביטחונות הנדרשים למתן ההלוואה.

המטרה של הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים, היא לעודד צמחה עסקית וכלכלית בארץ – מימון לעסקים חדשים, אשר יבטיח שעוד ועוד עסקים יקומו במדינה, מימון לעסק קטן אשר יאפשר לו לצמוח, או לפחות להמשיך לפעול, וכמובן, מימון לעסק בינוני אשר גם יכול לסייע בהרחבת העסק.

כיצד ניתן לקבל את ההלוואה?
הפנייה אל הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים, תתבצע ברוב המקרים על ידי חברות חיצוניות המחזיקות ברשותן את הקשרים והכלים להגשת הבקשה להלוואה וליווי בעל העסק עד לקבלתה.
 


אם גם אתם מעוניינים בהלוואה בין אם לצורך מימון לעסק קטן, ובין אם עבור מימון לעסקים חדשים – אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת "כסף נזיל" אשר תפעל על מנת שתקבלו את ההלוואה מבוקשת, בטווח הזמן הקצר ביותר ובתנאים הטובים ביותר האפשריים.

מאמרים: