קרן סיוע לעסקים קטנים | כסף נזיל

קרן סיוע לעסקים קטנים >

קרן סיוע לעסקים קטנים >

  קבעו עוד היום פגישת ייעוץ לא מחייבת!
  חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
לעסקים קטנים ישנה תרומה רבה לכלה של המדינה – בעיקר מהסיבה שעסקים שכאלו פועלים בכל רחבי הארץ, במרכז ובפריפריה, ובעקבות ריבוי העסקים הקטנים, הם מהווים מקור תעסוקה לאנשים רבים.

כחלק מכך, למדינה יש מטרה לאפשר לעסקים קטנים להמשיך להתקיים, ואף לסייע להם לצמוח. בדיוק מהסיבה הזאת, הוקמה קרן סיוע לעסקים קטנים, על מנת לסייע הן להקמה של עסקים קטנים והן לספק הלוואות לעסקים קיימים קטנים – כאשר ההלוואות ניתנות בתנאים נוחים, ובערבות המדינה – כידוע, בעלי עסקים קטנים אשר פונים לבנק על מנת לקבל הלוואה, נתקלים במקרים רבים בסירובים, וכאשר המדינה מספקת ערבות על רוב ההלוואה, הבנקים זוכים לביטחונות ראויים ויכולים להעניק את ההלוואה.

הלוואות לעסקים קיימים
קרן סיוע לעסקים קטנים, מעניקה גם הלוואות לעסקים קיימים – ישנן מגוון סיבות בגינן עסקים קטנים שכבר צברו ותק כזה או אחר, ימצאו את עצמם נזקקים לכספים – בין אם בעקבות בעיות של תזרים מזומנים, ובין מתוך רצון או מטרה להרחיב את העסק.

ההלוואות ניתנות כאמור בתנאים נוחים במיוחד, כך שבעל עסק יוכל להניח את העיסוק עם הנושא הזה בצד ולהתמקד במה שחשוב להם באמת, נקיטת פעולות לצורך צמיחה והצלחה.

כמובן, שבכדי לקבל את ההלוואה הנדרשת, קיימת חשיבות גבוהה לפנות לחברה חיצונית אשר מחזיקה ברשותה את הידע, הכלים והקשרים, אשר יאפשרו לה להשיג עבור העסק הלוואות מקרנות המדינה – כמובן, בהתאם לצרכי העסק, גובה ההלוואה, והמטרה בגינה ההלוואה מיועדת.

הלוואת לעסק חדש
אחת הסיבות העיקריות בגינן בעלי עסקים מוצאים את עצמם נזקקים להלוואה היא לצורך הקמת עסק חדש. גם כאשר מדובר בעסק קטן, ההוצאות של הקמת עסק הן יחסית גבוהות, ומהסיבה הזאת, רוב בעלי העסקים לא מחזיקים ברשותם את מלוא גובה הסכום ההתחלתי אותו הם צריכים למטרה. כמובן, כאן, קרן סיוע לעסקים קטנים יכולה להיכנס לתמונה, ולאפשר קבלת ההלוואה הנדרשת בתנאים הטובים ביותר האפשריים.
 


אם גם אתם מעוניינים לקבל הלוואות מקרנות המדינה, וליהנות מכל היתרונות שהלוואות אלו טומנות בחובן, חברת "כסף נזיל" תהווה ככתובת הנכונה למטרה, מוזמנים ליצור קשר, וצוות המומחים של החברה ישמח ללוות אתכם כל הדרך לקבלת ההלוואה הרצויה.

מאמרים: