שירותים | כסף נזיל

שירותי החברה >

שירותי החברה >

  קבעו עוד היום פגישת ייעוץ לא מחייבת!
  חייגו אלינו או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

מה נוכל לעשות בשבילך?

להגיד את האמת: לומר לך מראש אם יש לך סיכוי לקבל את הכסף, ולא לקחת ממך אגורה מיותרת במקרה שלא.

להוריד ממך את הלחץ: טפסים, אישורים, הנחיות מדויקות – עלינו. רק תביא את העט ותחתום.

לתפור לך את החליפה הנכונה: נכתוב עבורך תכנית עסקית מפורטת שתתמודד עם כל נקודות החולשה שבעסק שלך, ותתן לכל גורם מקצועי להבין שלהשקיע בך זה עסק בטוח.

להכין אותך למבחן הגדול: כדי להתכונן היטב לריאיון האישי עם נציג הקרן, לדעת בדיוק מה לומר ומה לא לומר, מה טוב יותר מלקבל תדרוך מקיף ממישהו מבפנים?  

 


למה אנחנו?

באמת למה? אחרי הכול קיימות עשרות חברות בשוק שמציעות מה שאני מציע.

אז מה ה"ביג דיל"? אתה תוהה, למה לבחור דווקא בשירות שלי מבין כל המתחרים?
שאלה טובה. ואתה יודע מה, אין לי בשבילך תשובה חד משמעית, מהסיבה הפשוטה שאני לא מכיר את כל המתחרים שלי בתחום. אבל את מי שאני כן מכיר ועל המקצועיות שלו והרצינות, והאחריות וההתמסרות אני יכול להעיד ובלב שלם – זה פשוט אני. ולמה שתאמין לי? אתה לא צריך להאמין, פשוט תקרא מה ללקוחות שלי יש לומר ואז תחליט.


מקצועיות

כולם מבטיחים לך מקצועיות. אבל אם ניקח את זה קומה אחת גבוה יותר נגלה, שמה שעושה את ההבדל בין איש מקצוע למקצוען אמיתי, זו היכולת לגלות וירטואוזיות. כלומר, לגלות גמישות ולמצוא פתרונות יצירתיים בהתאם לצרכים ולנסיבות.

אני, בניגוד לחברות שעובדות על פי תבנית קבועה וזהה לכל העסקים, עורך אנליזה שלוקחת את כל הפרמטרים בחשבון ומציע לך תכנית ליווי התפורה במדויק למידותיך (גם אם מדובר במידות גדולות)נאמנות

השגת את ההלוואה שרצית? נהדר. אבל אם חשבת שבזאת סיימנו, טעות בידך. אני ממשיך ללוות אותך גם הלאה.

כי אצלי אין מושג כזה של "סיימנו? שלום ולא להתראות!". אלי תוכל להמשיך לפנות ולהתייעץ. נכון, הזמן שלי לא פחות יקר משל אחרים. אבל ישנו דבר יקר יותר מבחינתי וזהו... היחס. ולמרות שה"עסק" בינינו כבר נגמר, הקשר – רק התחיל.


מה יקרה לך בזכות העבודה איתנו?


רודף אחרי הבנקים!

בלעדינו:


עושה טעויות!


חולם!


אין אישור להלוואה!

איתנו:


הבנקים רודפים אחריך!


פועל כמו מקצוען!


מגשים את החלום!


הלוואה מאושרת!


 ייעוץ וליווי עסקי

תהליך שמטרתו שיפור התוצאות העסקיות ושיפור תהליכים וביצועים ארגוניים, תוך עבודה בשני ממדים - בניית תשתית אסטרטגית למיצוי הפוטנציאל העסקי בטווח הארוך, וייעול תהליכים לשיפור ביצועים בטווח המידי.ליווי פיננסי

תהליך שמטרתו לעשות סדר במספרים בעסק ולקבל כלים להתנהלות פיננסית מקצועית שתאפשר לבעל העסק בקרה ושליטה טובים יותר שיאפשרו צמיחה בטוחה של העסק.גיוס אשראי

תהליך שמטרתו לגייס אשראי עסקי מבנקים וקרנות ייעודיות לטובת הפיתוח העסקי.- התהליך כולל בניית תכנית עסקית וליווי מקצועי עד להשגת היעד הרצוי.